Facebok Cukiernia Małgosia Instagram Cukiernia Małgosia
Cukiernia Małgosia | Radzymin, Warszawa | Letnie Menu
Cukiernia łączy w sobie tradycję i nowoczesność. W swojej ofercie posiadamy ciasta, ciasteczka oraz torty na każdą okazję, które są autorskimi pomysłami p. Małgosi. W cukierni pomagają jej dorosłe już dzieci zaangażowane w rodzinną firmę.
21766
post-template-default,single,single-post,postid-21766,single-format-standard,ajax_leftright,page_not_loaded,,select-theme-ver-1.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Letnie Menu

Sezon letni trwa! Wyszukujemy w tym owocowym szaleństwie najlepszych smaków i tworzymy dla Was wyjątkowe, letnie menu.

Jeśli potrzebujecie natychmiastowego orzeźwienia, polecamy lody włoskie lub gałkowe – codziennie sprawdzajcie smaki, potrafimy nimi zaskoczyć.

 

Hitem cukierni jest pomarańczowa granita do wzięcia na wynos! Pysznie, lekko, a do tego naprawdę zdrowo! Jeśli wolicie jednak lemoniadę, podamy Wam te kolorowe orzeźwienie w dwóch smakach – klasycznym i malinowym. Komu udało się już wyciągnąć owoce i je zjeść?

 

W lato nie wyjdziecie od nas głodni! Zachęcamy do spróbowania naszych domowych naleśników z jagodami. Przygotowane ze świeżych składników mogą stać się lekkim  obiadem, kolacją lub słodką przerwą w pracy.

 

Co dziś wybierzecie?

Fota-Letnie-MEnu-2

 

FOTA-LETNIE-MENU